La Villa Du Louvre

  • 25 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

З La Villa Du Louvre Paris можна легко дістатися до таких туристичних об'єктів, як сад у Пале-Рояль, на відстані 6 хвилин пішки. У готелі можуть розміститися до 2 гостей.

Апартаменти пропонують гостям фен і рушники. Крім того, також є душова кабіна і окремий туалет.

Це помешкання пропонує зручності для самостійного приготування їжі, такі як мінікухня, є обідня зона для зручності гостей.

Острів Сіте розташований в межах 1.6 км від апартаментів, а Ейфелева вежа - приблизно за 3 км. Єлисейські поля розташовані в межах 25 хвилин пішої прогулянки від La Villa Du Louvre. Тюїльрі знаходиться на близькій відстані від апартаментів. Помешкання розташоване майже за 1 км від станції метро Сольферіно та в межах 0.9 км від від залізничного вокзалу Шатле — Ле-Аль.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near La Villa Du Louvre Париж
Studio Au Proche Du Louvre
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Au Proche Du Louvre

417 м від помешкання
USD 118 USD 106
за ніч
Highstay - Luxury Serviced Apartments - Saint-Germain I
Ціна лише для моб. пристроїв

Highstay - Luxury Serviced Apartments - Saint-Germain I

8.0
Дуже Добре 1 відгук
680 м від помешкання
USD 2343 USD 2109
за ніч
Les Halles 1Br Flat
Ціна лише для моб. пристроїв

Les Halles 1Br Flat

725 м від помешкання
USD 279 USD 251
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    19 км

    Залізничні вокзали

    Châtelet-Les Halles RER Station
    1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка

    В номерах

    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії7510111306595
    Часті питання
    • У квартирі La Villa Du Louvre можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі La Villa Du Louvre не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися мінікухнею з електрочайником, холодильником і тостером.
    • Квартира La Villa Du Louvre розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Музей д'Орсе розташований на близькій відстані від квартири La Villa Du Louvre.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    19 км

    Залізничні вокзали

    Châtelet-Les Halles RER Station
    1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    La Villa Du Louvre Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити